Premier League. Remis Chelsea z Liverpoolem. Gol w 97. minucie!

Chelsea Londyn zremisowała na wyjeździe z Liverpoolem 2:2. Wyrównanie dla The Reds padło w 97. minucie meczu, a strzelcem był Luis Suarez.
Kartki:Henderson, Lucas, Suarez, Carragher, Shelvey - żółta
Skład:Reina - Johnson, Carragher, Agger, Jose Enrique - Gerrard, Lucas - Downing (80. Shelvey), Henderson, Coutinho (46. Sturridge) - Suarez
Chelsea
Bramki:Oscar (26.), Hazard (57. - karny)
Kartki:Torres, Azpilicueta - żółta
Skład:Cech - Azpilicueta, Ivanović, Luiz, Bertrand - Ramires, Mikel - Mata (90. Lampard), Oscar (84. Moses), Hazard (78. Benayoun) - Torres
Pierwsza połowa hitu Premier League rozczarowała. Gra była toczona w wolnym tempie, okazji bramkowych brakowało. Chelsea wyszło na prowadzenie po stałym fragmencie gry. Dośrodkowanie Maty wykorzystał Oscar, który świetnie złożył się do strzału głową i trafił w samo okienko.

Druga połowa była dużo lepsza. Dużo ożywienia wniósł wprowadzony po przerwie Daniel Sturridge. Już na początku Gerrard zmarnował sytuację sam na sam, a Sturridge trafił z dystansu w słupek. W 52. minucie było już lepiej. Napastnik Liverpoolu trafił do bramki Cecha i doprowadził do wyrównania.

Trzy minuty później sytuacja się zmieniła. Suarez zagrał w polu karnym ręką i sędzia podyktował rzut karny. Z jedenastu metrów pewnie do siatki trafił Hazard, który zmylił lecącego w przeciwny róg bramki Reinę.

Liverpool atakował do samego końca i to się opłacało. W 97. minucie Sturridge dośrodkował na głowę Suareza, a Urugwajczyk pewnym strzałem pokonał Cecha.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS i na Androida