Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Puchar Anglii. Aguero przeprosił Luiza

Sergio Aguero przeprosił Davida Luiza za atak jaki miał miejsce w trakcie niedzielnego półfinału Pucharu Anglii rozegranego pomiędzy Manchesterem City a Chelsea.
W 82. minucie meczu, przy stanie 2:1, Aguero obiema nogami wskoczył na pośladki leżącego już Davida Luiza. W zgodnej opinii kibiców i ekspertów zagranie to zasługiwało na czerwoną kartkę, tymczasem sędzia Chris Foy nie pokazał nawet żółtego kartonika.Wczoraj wieczorem Argentyńczyk poinformował na Twitterze o tym, że przeprosił Brazylijczyka za swoje postępowanie. "Skontaktowałem się z Davidem Luizem i przeprosiłem za to, co stało się podczas meczu. To była impulsywna reakcja, która nie powinna była mieć miejsca". Luiz, również za pośrednictwem Twittera, odpowiedział: "Dziękuję Kunowi Aguero za demonstrację charakteru. Dzięki temu poznajemy wielkich ludzi i sportowców".

Władze ligi nie zdecydowały się na zawieszenie Argentyńczyka.

Komentarze (1)
Puchar Anglii. Aguero przeprosił Luiza
Zaloguj się
  • verjad

    Oceniono 8 razy 4

    "Luiz, również za pośrednictwem Twittera, odpowiedział: "Dziękuję Kunowi Aguero za demonstrację charakteru. Dzięki temu poznajemy wielkich ludzi i sportowców"."

    Wnioskuję, że tą demonstracją charakteru i oznaką bycia wielkim sportowcem było to wskoczenie na pośladki. No cóż - w tym środowisku takie chyba są trendy. Rzeźniczak chyba też podziękował już Staruchowi i nadstawił pośladki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX