Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Mourinho jednak wróci do Chelsea?

?Daily Mail? podało, że Jose Mourinho jest bliski powrotu do Chelsea. Angielski dziennik pisze, że obecny trener Realu Madryt dogadał się już z właścicielem londyńskiego klubu Romanem Abramowiczem podczas ostatniego pobytu w Anglii.
"Po tym, jak nie udało się ściągnąć Guardioli, rosyjski magnat rozważał najlepsze dla siebie opcje. Zrozumiał, że Mourinho to najlepszy wybór" - pisze dziennik.

Gazeta podkreśla, że oficjalnie nikt nie chce potwierdzić, że podpisanie kontraktu jest kwestią czasu, ale przypomina też, że Mourinho do Anglii chce wrócić. - Mówiłem to jasno. Po Realu Madryt Anglia jest moim celem. Powtarzam się, ale wiem to na pewno - miał powiedzieć Portugalczyk kilka dni temu. Ściągnięciem trenera zainteresowane są oba kluby z Manchesteru, ale Abramowicz bardzo chce jego powrotu.

Według doniesień "Daily Mail" Mourinho i Abramowicz wyjaśnili dawne nieporozumienia. Rosjanin w rozmowach ze swoimi współpracownikami i przyjaciółmi wychwala Portugalczyka, wysyła mu regularnie kosztowne prezenty. Mówiło się o wartym ponad 2 miliony funtów klasycznym Ferrari czy kosztującym blisko 350 tys. funtów zegarku. Nikt tych plotek nie potwierdza.

Jak pisze "Daily Mail", Mourinho mógłby przyjść do Chelsea jeszcze w tym roku, nawet gdyby z Realem wygrał Ligę Mistrzów.