Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Ferguson wściekły na sędziów

Sir Alex Ferguson określił występ sędziego liniowego Simona Becka we wczorajszym meczu Tottenham Hotspur - Manchester United jako ?szokujący?. Za te wypowiedzi szkocki menedżer może zostać zawieszony na kilka spotkań.
Ferguson ma pretensje o niepodyktowanie rzutu karnego po faulu na Waynie Rooney'u w 62. minucie spotkania, gdy "Czerwone Diabły" prowadziły 1-0. - Jego [Becka] występ był szokujący. Jestem rozczarowany, naprawdę rozczarowany jego postawą. W przeciągu całego spotkania nie podjął ani jednej decyzji w naszą stronę. - Co ciekawe, Simon Beck w 2010 roku nie zauważył spalonego w meczu Manchester United - Chelsea, gdy Didier Drogba strzelił zwycięską bramkę, niemal odbierając szanse na mistrzostwo zespołowi z Old Trafford.

Szkot jednocześnie pochwalił wczorajszych przeciwników. - Tottenham dał z siebie wszystko. Stale wbijali piłki w nasze pole karne i zostali nagrodzeni za to. Wszyscy wiedzą, że to dobry zespół. Jednak mamy za sobą wszystkie trudne spotkania wyjazdowe, więc możemy być zadowoleni. Inne zespoły będą tu tracić punkty, jestem tego pewien. City wciąż czeka na mecz na White Hart Lane. -

Po 23. kolejkach United jest na pierwszym miejscu, z przewagą 5 punktów nad drugim Manchester City i 11 nad trzecią Chelsea.

Więcej o:
Komentarze (5)
Premier League. Ferguson wściekły na sędziów
Zaloguj się
 • walec00

  Oceniono 31 razy 17

  Nie chcę być złośliwy ( z całym szacunkiem dla Fergusona), ale dlaczego po każdym potknięciu ma on pretensje do sędziów ? Nie mam tu na myśli zbluzgać go, bo uważam tego pana za żywą legendę piłki nożnej, ale czasami sam nie zauważa, że sędziowie mu też niekiedy pomagali.

 • maczorek88

  Oceniono 20 razy 2

  no i jak ser fergusan, jak to jest stać po drugiej stronie?

 • sz23

  Oceniono 23 razy 1

  Stary dziad kolejny raz zaczyna wpływać na sędziów. Przez to właśnie nie znoszę tego klubu.

 • artrac91

  Oceniono 11 razy -1

  Tytuł "Sir" do czegoś zobowiązuje, więc powinieneś mieć na tyle honoru (wspominając sporo wypowiedzi po meczach wygranych przez błędy sędziowskie) i nie rugać sędziego. Ot tak. Z czystej uczciwości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX