Bramki:Evans (25.), Evra (58.), van Persie (71.), Hernandez (90.)
Kartki:Evans, Hernandez, Valencia - żółta
Skład:De Gea - Smalling, Ferdinand, Evans, Evra - Valencia, Carrick, Scholes (70. Cleverley), Giggs - van Persie, Hernandez (90. Fletcher)
Newcastle
Bramki:Perch (4.), Evans (28. - samobój), Cisse (68.)
Kartki:Williamson, Simpson, Cisse - żółta
Skład:Krul - Simpson, Williamson, Coloccini, Santon - Anita, Perch, Bigirimana (65. Obertan), Marveaux - Cisse (80. Sammy Ameobi), Ba (72. Shola Ameobi)
Newcastle trzykrotnie prowadziło na Old Trafford, ale przegrało z Manchesterem United 3:4. Zwycięskiego gola dla wicemistrzów Anglii zdobył Javier Hernandez.
Newcastle prowadziło już od czwartej minuty, gdy błąd Davida de Gei wykorzystał Perch. Manchester wyrównał po trafieniu Evansa 21 minut później, ale chwilę potem Evans skierował piłkę do własnej bramki. Przez chwilę wydawało się, że gol nie zostanie uznany, bo na pozycji spalonej był Cisse, ale sędzia po konsultacji z arbitrem technicznym bramkę uznał.

Na 2:2 bramkę zdobył Patrice Evra, w 68. minucie po trafieniu Cisse znów prowadzili goście, ale chwilę później znów był remis - van Persie na raty pokonał Krula.

Newcastle cały czas atakowało, ale to gospodarze przeprowadzili zwycięską akcję. W 90. minucie Hernandez, który przez cały mecz fatalnie pudłował w najlepszych sytuacjach, wreszcie nie zawiódł. Wykorzystał dośrodkowanie Carricka, idealnie wbiegł między obrońców i uderzył nie do obrony dla Krula.

Piłkarze United powiększyli przewagę nad City do siedmiu punktów, bo ich lokalny rywal przegrał z Sunderlandem 0:2.