Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Frank Lampard chce zostać trenerem Chelsea

Frank Lampard nie myśli jeszcze o zakończeniu kariery piłkarskiej, lecz nie ukrywa, że w przyszłości chciałby zostać trenerem swojego obecnego klubu, Chelsea. Jednocześnie podkreśla, że nie uważa, by potrzebne mu było obycie się z nową profesją w słabszych klubach.
Pomocnik Chelsea powoli zaczyna myśleć o przyszłości i przyznaje, że podobnie jak jego klubowy kolega, John Terry, chciałby kiedyś trenować ekipę ze Stamford Bridge. -Wiem, że to może brzmieć nieco arogancko, ale nie chciałbym zaczynać kariery trenerskiej w jakimś słabym klubie, gdzie miałbym udowadniać swoją wartość - podkreśla Lampard.

-Nigdy nie mógłbym sobie wyobrazić lepszej posady trenerskiej, niż ta na Stamford. Nie wiem czy chciałbym trenować jakikolwiek inny klub - przyznaje Anglik. Weteran londyńskiego klubu ma przed sobą ostatni rok swojej umowy, ale najprawdopodobniej zostanie ona przedłużona. Lampard wielokrotnie zapewniał, że chciałby skończyć swoją karierę w barwach "The Blues".

-Póki co muszę skupić się jednak na karierze piłkarskiej. Wciąż mam tu wiele do zrobienia jako zawodnik - zakończył piłkarz.