Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłka nożna. Hodgson: Angielscy piłkarze muszą wziąć przykład z brytyjskich olimpijczyków

Selekcjoner reprezentacji Anglii Roy Hodgson wezwał swoich podopiecznych, aby wzięli przykład z brytyjskich olimpijczyków i stali się lepszymi sportowcami, wzorem do naśladowania.
Igrzyska właśnie dobiegają końca, sezon w Premier League lada chwila się zacznie. Selekcjoner reprezentacji Anglii Roy Hodgson liczy na to, że piłkarze Premier League wezmą przykład z bohaterów igrzysk i popiszą się taką samą wolą walki i determinacją.

Tacy sportowcy jak Ben Ainslie, Bradley Wiggins, Mo Farah czy Jessica Ennis stali się w Wielkiej Brytanii idolami, symbolem woli walki i determinacji w dążeniu do celu, po tym jak odnosili triumfy podczas igrzysk.

- Uwielbiam czuć atmosferę igrzysk. Jestem pod wielkim wrażeniem naszych sportowców. Pod wrażeniem stylu w jakim wygrywają, jak walczą o zwycięstwo. To wspaniałe widzieć jak utalentowani ludzie robią wszystko, aby godnie reprezentować swój kraj - powiedział Hodgson.

- Olimpijczycy pokazali piłkarzom jak walczyć, jak wznosić się na wyżyny. Jak być wzorem sportowca. Tak właśnie trzeba się zachowywać - dodał.

Więcej o:
Komentarze (5)
Piłka nożna. Hodgson: Angielscy piłkarze muszą wziąć przykład z brytyjskich olimpijczyków
Zaloguj się
 • super-gregor

  0

  I MNIEJ CHLAĆ GORZAŁY!!!

 • cezar85

  0

  wezmą z pewnością,od przyszłego sezonu za spit roast będą sobie rozdawać medale

 • clemek

  Oceniono 7 razy -1

  Zastanawialiście się dlaczego nie ma teamu GB? Czy jest to sprawiedliwe? Raczej nie. Tam gdzie potrzebują jest team GB a gdzie są Anglicy mocni to wszystkie kraje wystepują osobno.
  Gdyby nie Szkoci na olimpiadzie GB nie byłoby tyle medali dla GB. Ktoś powinien postawić sprawę jasno albo występujecie wszędzie jako GB albo wszędzie jako osobne państwa.
  USA zawsze występują pod tą nazwą a mogliby też pod różnymi nazwami np. Floryda czy Arizona

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX