Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Di Matteo pozostanie trenerem Chelsea

Chelsea FC jest blisko ogłoszenia, że Roberto di Matteo pozostanie "na stałe" trenerem drużyny, która zwyciężyła w tegorocznej Lidze Mistrzów. Zdaniem dziennika "Daily Mail" władze klubu poinformowały już o tym włoskiego szkoleniowca.
Di Matteo zastąpił na ławce trenerskiej "The Blues" Portugalczyka Ande Villasa-Boasa, jednak od początku było wiadomo, że jest to tylko tymczasowe rozwiązanie. Jednak Chelsea pod wodzą Włocha radziła sobie nadspodziewanie dobrze zdobywając Puchar Anglii i wygrywając Ligę Mistrzów.

Po tych ogromnych sukcesach wokół Chelsea pojawiło się wiele głosów, że Di Matteo powinien pozostać na stanowisku na stałe. Zdaniem gazety władze Chelsea złożyły już taką propozycję trenerowi. W oficjalnych komunikatach szef wykonawczy klubu Ron Gourlay wyraża tymczasem nadzieję, że już wkrótce będzie wiadomo, kto poprowadzi "The Blues" w przyszłym sezonie.

- Na razie jedziemy na urlopy, a około 4-5 lipca piłkarze wrócą do klubu. W idealnym świecie powinien ich już wówczas powitać szkoleniowiec - dodał Gourlay.

Gwiazda BVB - Shinji Kagawa będzie grał w MU ?


Zdobądź piłkę, buty i koszulki z autografami Podolskiego!