Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Portugalskie media: Gaitan do MU za 25 milionów

Portugalska gazeta "O Jogo" doniosła, że Manchester United porozumiał się z Benficą Lizbona w sprawie transferu Nicolasa Gaitana. "Czerwone Diabły" miałyby zapłacić za argentyńskiego rozgrywającego 25 milionów euro, a dodatkowo do drużyny ze stolicy Portugalii miałoby się przenieść dwóch graczy Alexa Fergusona.
Od dłuższego czasu pojawiały się informacje o zainteresowaniu piłkarzem Benfiki ze strony szkockiego menedżera MU. Od kiedy w 2010 roku piłkarz trafił na Estadio da Luz z Boca Juniors, prezentował wyśmienitą formę zwracając na siebie uwagę ekspertów.

Zdaniem "O Jogo" w przeciwną stronę niż Gaitan, powędrują dwaj piłkarze MU. Jednym z nich ma być młody portugalski napastnik Bebe, który po wyjątkowo kosztownym transferze z Vitorii Guimares nie wywalczył sobie miejsca w kadrze "Czerwonych Diabłów".

Manchester cierpiący na niedobór solidnych środkowych pomocników był ostatnio łączony z m.in. Wesleyem Sneijderem i Luką Modriciem. Ich wymagania finansowe oraz kwota odstępnego byłyby jednak znacznie wyższe niż te w przypadku Gaitana. Tym samym może on stać się kolejnym po Andersonie, Ronaldo, czy Nanim piłkarzem z ligi portugalskiej, jaki trafi do MU.

Specjalny dział Sport.pl - wszystko o Premier League ?