Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Wojciech Szczęsny wywołał burzę na Twitterze

Polski bramkarz nazwał kolegę z Arsenalu Aarona Ramseya ?gwałcicielem/pedofilem? we wpisach na Twitterze. Choć szybko wykasował wpisy i przeprosił Ramseya i tak wywołał falę krytyki.
Szczęsny skomentował na Twitterze zdjęcia, na którym Ramsey nosi strój do golfa. "Nie chcę być niegrzeczny kolego, ale na tym zdjęciu wyglądasz jak gwałciciel", potem dodał kolejny "Wyglądanie jak gwałciciel/pedofil nie jest niczym dobrym. :)".

Komentarz miał być żartem. Obejrzało go jednak wielu z 317 tys. followersów Szczęsnego na Twitterze. Nie wszystkim to się spodobało.

Sam Ramsey odpowiedział polskiemu bramkarzowi żartem "zazdrość nie jest dobrą rzeczą kolego", ale inni komentowali to z mniejszym uśmiechem. "Mam wrażenie, że kopiesz sobie twitterowy grób", "Im szybciej arsene zabroni ci korzystania z twittera tym lepiej" - komentowali.

Polski bramkarz szybko usunął swoje komentarze. "Przepraszam jeśli ktokolwiek poczuł się urażony moimi poprzednimi tweetami. Są rzeczy, z których nie powinno się żartować i przekroczyłem tę linię. Przepraszam!"

Mimo szybkiej reakcji Szczęsnego, o sprawie napisały największe piłkarskie portale świata.

Thierry Henry ? zachwycił media