Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Wyciekło zdjęcie Henry'ego w koszulce Arsenalu

Oficjalna strona Arsenalu, Arsenal.com przypadkowo zamieściła zdjęcie Thierry'ego Henry'ego w koszulce Kanonierów. Francuz nie sfinalizował jeszcze wypożyczenia z amerykańskiego New York Red Bulls.
Henry ma grać w Arsenalu przez dwa miesiące. Jego wypożyczenie zakończy się po meczu z Tottenhamem 26 lutego, ale Kanonierzy mogą poprosić o przedłużenie pobytu Francuza do 6 marca - wtedy mógłby zagrać z Liverpoolem i Milanem.

11 marca New York Red Bulls meczem z FC Dallas rozpoczynają nowy sezon MLS.

W Arsenalu Henry będzie zastępstwem dla wyjeżdżających na Puchar Narodów Afryki Gervinho i Marouane'a Chamakha. Henry ma zadebiutować w spotkaniu Pucharu Anglii z Leeds United 9 stycznia.

Do sfinalizowania wypożyczenia pozostały już tylko formalności, ale teoretycznie Henry wciąż jest w Londynie na wakacjach. Mimo to administratorzy oficjalnej witryny klubu zamieścili zdjęcie Henry'ego w koszulce meczowej. Po kilku minutach zostało zastąpione, ale i tak robi furorę na serwisach społecznościowych.

To nie pierwsza taka wpadka strony Arsenalu. W 2009 roku w bardzo podobnej sytuacji zamieszczono zdjęcie Sola Campbella, mimo że oficjalnie nie był jeszcze piłkarzem Kanonierów.

Jeszcze bardziej pomylili się administratorzy strony Evertonu, którzy kilka lat temu zasugerowali, że The Toffees kupili Juana Romana Riquelme.

Mario Balotelli ? musi rzucić palenie