Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. PSG wkracza do gry o Teveza

Jak podaje dziennik ?La Repubblica? Carlos Tevez wcale nie musi trafić do Milanu. Według włoskiej gazety zainteresowanie Argentyńczykiem wyraziło również PSG. Paryżanom w finalizacji transferu mogłyby pomóc powiązania rodzinne szejków, którzy są właścicielami obu klubów.
Kilka dni temu prezydent Milanu potwierdził, że klub doszedł z Tevezem do porozumienia w sprawie jego kontraktu. Teraz wszystko zależy od Manchesteru. Anglicy wcale nie muszą zaakceptować oferty mistrzów Włoch. Milan chce zawodnika tylko wypożyczyć, na czym City teraz zarobi tylko cztery miliony euro. Manchesterowi bardziej zależy na transferze definitywnym. Wszystko po to, aby jak najszybciej odzyskać przynajmniej część kwoty, którą zapłacili za krnąbrnego piłkarza dwa lata temu (40 milionów funtów).

Jak donosi "La Repubblica", Gallianiego w negocjacjach z City z łatwością może przebić PSG. Po pierwsze - Francuzi już są w stanie zapłacić za snajpera 20-30 milionów euro, a po drugie - właściciel paryżan szejk Tamin Al-Thani jest kuzynem katarskiego milionera Mansoura bin Zayeda, finansującego City.

Jeżeli Tevez przejdzie do PSG, Milan będzie zmuszony szukać innego napastnika. Jak podaje gazeta kolejnym graczem na celowniku mistrzów Włoch może być Maxi Lopez z Catanii.Serie A. Mirko Vucinić nie zagra do końca roku ?