Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Skandaliczne przyśpiewki kiboli Arsenalu

Podczas derbów Londynu pomiędzy Tottenhamem a Arsenalem można było usłyszeć skandaliczne przyśpiewki fanów Kanonierów, którzy życzyli śmierci byłemu napastnikowi swojego klubu, Emmanuelowi Adebayorowi.
W ubiegłym roku Adebayor przeżył w Angoli atak terrorystyczny na autokar reprezentacji Togo, w którym zginęły trzy osoby. Piłkarz był w szoku - jedna z ofiar zmarła w jego ramionach - i zawiesił swoją karierę.

To tego wydarzenia dotyczyły przyśpiewki kiboli Arsenalu. "Trzech martwych w Angoli, powinno być czterech, Adebayor, Adebayor", "to powinieneś być ty, to ty powinieneś być zastrzelony w Angoli" - śpiewali.

Fani Arsenalu nie darzą Adebayora sympatią po tym, jak napastnik odszedł do Manchesteru City i w meczu z Kanonierami przebiegł całe boisko, by cieszyć się ze zdobycia bramki przed sektorem The Gunners.Tottenham wygrał mecz z Arsenalem 2:1. Przy pierwszym golu dla Spurs, którego strzelił Rafael van der Vaart asystował Adebayor. Na 1:1 wyrównał Aaron Ramsey, a trzy punkty dał Kogutom Kyle Walker.

Arsenal poległ w derbach. Błąd Wojciecha Szczęsnego ?