Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Bendtner: Nigdy nie wrócę do Arsenalu

Nicklas Bendtner, który ostatniego dnia sierpnia został wypożyczony do Sunderlandu, przyznał na łamach angielskiej prasy, że nie zamierza już nigdy wracać do Arsenalu Londyn. - Po moim wypadku samochodowym nigdy tak naprawdę nie dostałem szansy zaistnienia w pierwszym składzie - powiedział Duńczyk.
Napastnik spędził w drużynie "Kanonierów" w sumie siedem lat, jednak pod sam koniec okienka transferowego został wypożyczony do Sunderlandu na jeden sezon. Mimo to reprezentant Danii nie planuje powrotu na The Emirates Stadium.

- Już nigdy nie wrócę do Arsenalu. Gdyby to zależało tylko ode mnie, to najchętniej już więcej bym tam nie grał - powiedział piłkarz na łamach "The Sun". - Po moim wypadku samochodowym nigdy tak naprawdę nie dostałem szansy zaistnienia w pierwszym składzie - dodał Bendtner.

- To było ponad półtora roku z mojej kariery, podczas którego nie mogłem nawet udowodnić swojej wartości. Teraz jednak bardzo cieszę na grę w Sunderlandzie, a następnego lata zobaczymy co będzie dalej - powiedział Duńczyk, który nie wyklucza także poszukiwania innego klubu.Pastore, Fabregas i inni - najważniejsze transfery lata ?


Więcej o: