Liga Mistrzów. Barcelona wygrała z Dynamem 2:0

W najciekawszych meczach 2. kolejki Ligi Mistrzów FC Barcelona wygrała z Dynamem Kijów, z którym 12 sezonów temu przegrała w tych rozgrywkach 0:4. W ?polskim? meczu Arsenal pokonał Olympiakos Pireus 2:0.

Wszystkie bramki z wtorkowych meczów LM zobacz na Z czuba.tv ?

Debreczyn - Lyon 0:4 (0:3) ?

Lyon w ciągu pierwszej połowy rozstrzygnął wynik meczu w Debrecznynie. Już w trzeciej minucie bramkę zdobył Kallstrom, a drugiego gola w drugim kolejnym meczu w Lidze Mistrzów strzelił Pjanić.

Fiorentina - Liverpool 2:0 (2:0) ?

Niespodzianka we Florencji. Fiorentina ogrywa Liverpool, który przed kilkoma dniami wygrał w lidze z Hull 6:1. Dwa gole strzelił Stevan Jovetić, który udanie zastąpił zawieszonego Alberto Gilardino.

Rubin Kazań - Inter Mediolan 1:1 (1:1) ?

Inter w dziesiątkę uratował remis w Kazaniu, choć w pierwszej połowie to goście mieli przewagę. Wszystko zmieniła jednak czerwona kartka dla Mario Balotellego. Rafał Murawski (Rubin) cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

FC Barcelona - Dynamo Kijów 2:0 (1:0) ?

Barcelona wygrała z Dynamem, choć wcale nie ustrzegła się błędów, bo zwłaszcza w pierwszej połowie Dynamo miało kilka okazji do strzelenia gola. Dla Barcelony trafił niezawodny Leo Messi i Rezerwowy Pedro Rodriguez. Mimo puszczenia dwóch goli świetny mecz rozegrał bramkarz Dynama Andriej Szowkowski, który wiele razy bronił strzały Ibrahimovicia i Messiego.

Relacja z wtorku w Lidze Mistrzów na Z czuba ?

Glasgow Rangers - Sevilla 1:4 (0:0) ?

Gospodarze bronili się do przerwy. Potem festiwal strzelecki urządzili sobie zawodnicy Sevilli. Doskonale grał duet w ataku hiszpańskiej drużyny Luis Fabiano - Frederic Kanoute. Obaj strzelili po golu.

Unirea Urziceni - VfB Stuttgart 1:1 (0:1) ?

niespodzianka w Urziceni. Rumuński debiutant w Lidze Mistrzów urwał punkty mistrzowi Niemiec. Zespół Vfb Stutgart miał w tym meczu wyraźną przewagę. Strzelał aż 19 razy podczas gdy napastnicy Unirei tylko 6, ale tuż po przerwie obrona popełniła błąd pozwalając strzelić gola Dacianowi Vardze.

AZ Alkmaar - Standard Liege 1:1 (0:0) ?

Pierwszy gol w Lidze Mistrzów rewelacyjnego Marokańczyka z Alkmaar Mounira El Hamdaoui nie dał Holendrom zwycięstwa w holendersko - belgijskiej rywalizacji. Punkt dla Standardu uratował Moussa Traore pięknym strzałem w doliczonym czasie gry.

Arsenal - Olympiakos 2:0 (0:0) ?

Przez długi czas wydawało się, ze rewelacyjnie broniący w tym meczu Antonis Nikopolidis uratuje remis dla Olympiakosu. Ale w ostatnim kwadransie Arsenal strzelił dwa gole. Od pierwszej minuty w barwach Olympiakosu zagrał Michał Żewłakow ?

. Wojciech Szczęsny (Arsenal) cały mecz spędził na ławce rezerwowych Arsenalu.

Przewidziałeś wyniki? Zagraj w Wygraj Ligę Mistrzów ?