I liga: 22. kolejka pod znakiem remisów

Tylko Kolejarz Stróże wygrał swój mecz na zapleczu ekstraklasy. Inne zespoły z Małopolski zdobyły po punkcie

Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn 0:0

Na wiosnę beniaminek I ligi wciąż jest niepokonany. W sobotę drużyna trenera Dariusza Wójtowicza bezbramkowo zremisowała z sąsiadem w tabeli, Stomilem. Puszcza kończyła mecz w osłabieniu. W 86. minucie czerwoną kartkę (za dwie żółte) otrzymał Longinus Uwakwe.

Arka Gdynia - Sandecja 0:0

Bramek nie oglądali również kibice zgromadzeni na stadionie w Gdyni. Sandecja pozbierała się po środowym laniu od Zagłębia Lubin w Pucharze Polski (przegrana w rewanżu 0:5) i zdobyła cenny punkt na trudnym terenie.

Górnik Łęczna - Okocimski Brzesko 2:2 (0:2)

Bramki: Bonin (59.), Bielak (68.) - Sobotka (8.), Kwiek (39.)

Rozpaczliwie walczący o utrzymanie zespół z Brzesko był blisko sprawienia sensacji i pokonania lidera tabeli. Okocimski prowadził na wyjeździe z Górnikiem 2:0, ale po przerwie drużyna z Lubelszczyzny zdołała doprowadzić do remisu. Zespół trenera Piotra Stacha zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Kolejarz Stróże - GKS Tychy 1:0 (0:0)

Bramka: Trochim (64. k.)

Bardzo cenne trzy punkty zdobyli piłkarze Kolejarza. Dzięki bramce z rzutu karnego Wojciecha Trochima wyprzedzili w tabeli GKS Tychy oraz Chojniczankę Chojnice i uciekli ze strefy spadkowej. W pierwszej połowie z 11 metrów gola nie zdobył Marcin Stefanik (bramkarz GKS obronił).