Sandecja wygrywa w pierwszym sparingu

Podopieczni Roberta Moskala pokonali Flotę Świnoujście 3:2.
Szkoleniowiec nowosądeczan sprawdził umiejętności testowanych zawodników. Między słupkami całe spotkanie rozegrał Gerard Bieszczad, 18-letni zawodnik Lecha Poznań. W drugiej połowie meczu szansę dostali dwaj Słowacy, Petar Petran i Martin Zlatohlavy, a także Piotr Kosiorowski, Mateusz Niechciał i Kamil Majkowski.

Ostatni z nich w 75. minucie zdobył bramkę na 3:1. Pozostałe dwa gole dla klubu z Nowego Sącza strzelili Bartosz Szeliga (w 7. minucie) i Arkadiusz Aleksander (w 28. minucie).

Obaj Słowacy, a także Kosiorowski i Niechciał najprawdopodobniej niedługo podpiszą kontrakt z 1-ligowym zespołem. Wszyscy czterej zawodnicy dogadali się już z działaczami.

Sandecja Nowy Sącz - Flota Świnoujście 3:2 Bartosz: Szeliga (7.), Aleksander (28.), Majkowski (75.) - Nnamani (60.), Chyła (85.)

Sandecja, I połowa: Bieszczad - Makuch, Frohlich, Midzierski, Fechner - Szeliga, Gawęcki, Trochim, Janić, Leśniak - Aleksander

Sandecja, II połowa: Bieszczad - Wilk, Zlatohlavy, Zinyak, Niechciał - Kosiorowski, Petran, Szczepański, Burkhardt, Majkowski - Wiśniewski

Wszyscy kibice z Małopolski są na Facebooku Kraków - Sport.pl ?