Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

I liga. Nowy piłkarz Pogoni: W Lechu byłem lekceważony

Wojciech Golla, który ostatnio był zawodnikiem Lecha Poznań, od rundy wiosennej będzie zawodnikiem Pogoni Szczecin. Młody pomocnik w rozmowie z oficjalną stroną Portowców przyznał, że w Poznaniu czuł się lekceważony.
Golla w czasie swojego pobytu w Lechu nie wystąpił w żadnym ligowym meczu Kolejorza. Zdecydował się odejść, co wywołało duże zaskoczenie nawet wśród jego najbliższych. - Już dosyć pograłem w młodzieżowych zespołach. Czułem, że gra w Młodej Ekstraklasie to już dla mnie za mało. Chciałem spróbować piłki seniorskiej, ale przy Bułgarskiej było to niemożliwe - wyznał 19-letni piłkarz w rozmowie z portalem pogonszczesin.pl.

Decyzja zawodnika zdziwiła również Andrzeja Dawidziuka. Dyrektor sportowy Lecha w jednym z wywiadów przyznał, że w rundzie wiosennej Golla miał szansę być jednym z podstawowych zawodników zespołu. Samemu piłkarzowi w te słowa trudno jednak uwierzyć. - Moim zdaniem takie zdania były wypowiadane tylko po to, żeby mnie zatrzymać, nie miałyby odzwierciedlenia w rzeczywistości. Proszę spojrzeć na ostatni mecz z ŁKS-em. Prowadziliśmy grę, wygrywaliśmy 4:0, rozgrzewałem się od drugiej połówki i nie wystąpiłem w tym spotkaniu. Nie rozumiem dlaczego. To jeden przykład, podobnie było z Bełchatowem i z Arką Gdynia sezon temu. Czułem się lekceważony - żali się Golla.

Agent Stilicia. Galatasaray? To tylko plotka ?