Kolejarz znowu remisuje u siebie

Stróżanie zadziwiają na wyjazdach, ale u siebie wciąż nie udało im się przełamać. W niedzielę zdobyli punkt z walczącą o ekstraklasę Pogonią Szczecin (1:1).
Wszystko o sporcie w Małopolsce w serwisie kraków.sport.pl

Można by go uznać za sukces, gdy nie fakt, że drużyna Przemysława Cecherza w tym sezonie u siebie wywalczyła tylko jedną trzecią całego dorobku. W poprzednim 70 proc. - Nie mam pojęcia dlaczego proporcje aż tak się zmieniły - mówił przed meczem Witold Cichy, obrońca klubu.

Przeciwko szczecinianom jego drużynie nie udało się zwyciężyć, choć w drugiej połowie przez ponad pół godziny grała w przewadze, po czerwonej kartce dla Błażeja Radlera. Bramki padły w pierwszej części. Prowadzenie dla Kolejarza zdobył Krzysztof Markowski. 13. minut później wyrównał Robert Kolendowicz.

Kolejarz Stróże-Pogoń Szczecin 1:1 (1:1)

Bramki: Markowski (13.) - Kolendowicz (26.)

Kolejarz: Lisak - Cichy, Markowski, Szufryn Ż + Ż CZ 89., Walęciak - Chrapek, Niane Ż (63. Zawadzki), Stefanik, Cebula (67. Zawiślan), Wolański - Kowalczyk

Pogoń: RJanukiewicz - Hricko, Radler Ż + Ż CZ 56., Noll, Matuszczyk (52. Petasz) - Frączczak, Mandrysz, Kucharski, Ława, Kolendowicz Ż (77. Wólkiewicz) - Djoussé (64. Łuszkiewicz).