Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Beckham bliski przejścia do PSG. 12 milionów euro na zakończenie kariery

Właściciel klubu Al-Khelafi jest bliski sprowadzenia Davida Beckhama do Paryża. Jeszcze w czwartek Al-Khelafi przyznał, że Anglik wybierze pomiędzy grą w zespole lidera ligi francuskiej i w Tottenhamie. Wydaje się jednak, że ostatnia bardzo atrakcyjna oferta z PSG przekona Beckhama do gry we Francji.
Za 18-miesięcy gry, po których Beckham najprawdopodobniej zakończy piłkarską karierę, klub z Paryża zaproponował Anglikowi 11.8 miliona euro. Już wcześniej było wiadomo, że pieniądze nie będą problemem dla PSG i jej właścicieli z Kataru. Tymczasem Tottenham nie będzie prawdopodobnie w stanie zaproponować podobnej sumy Beckhamowi. Dodatkowo wychowanek Manchesteru United nie mógłby być pewien swojej roli w klubie z Londynu. Dla Al-Khelafiego tymczasem kupno Beckhama to ważny krok w realizacji planu zbudowania w Paryżu piłkarskiej potęgi, a dla Anglika przewidziane jest pewne miejsce w pierwszej jedenastce.

Paris Saint Germain za samo przejście Beckhama nic nie zapłaci, gdyż były zawodnik m. in. Realu Madryt i AC Milanu po wygraniu ze swoim ostatnim klubem LA Galaxy pucharu amerykańskiej MLS na koniec tego sezonu odszedł z klubu z Los Angeles i od tego czasu pozostaje wolnym zawodnikiem.

Agent Teveza prowadzi rozmowy z Milanem ?