Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Europejska. Trener Dundee: Odpadliśmy o grubość słupka

- To był wspaniały występ, ale znowu była to chwalebna porażka, jak to miało miejsce z AEK Ateny w zeszłym sezonie, kiedy odpadliśmy o grubość słupka - mówił po zwycięstwie 3:2 ze Śląskiem Wrocław trener Dundee United Peter Houston. We Wrocławiu było 1:0 dla Śląska i to polska drużyna awansowała do trzeciej rundy eliminacji.
- Jesteśmy zdruzgotani odpadnięciem. Nie mógłbym prosić moich piłkarzy o więcej, niż z siebie dali w ten wieczór - skomentował Peter Houston.

- To był wspaniały występ, ale znowu była to chwalebna porażka, jak to miało miejsce z AEK Ateny w zeszłym sezonie, kiedy odpadliśmy o grubość słupka - uważa szkoleniowiec.

- Nie moglibyśmy sobie wymarzyć lepszego początku. Potem jednak straciliśmy gola przy 2:0, zwykle radzimy sobie lepiej w takich sytuacjach - mówi Houston.

- Niestety, nie zdobyliśmy gola w Polsce, gdy mieliśmy dwie wspaniałe okazje. To nas załatwiło, ale nasz występ napełnia mnie dobrymi myślami na resztę sezonu.

- Dla wielu był to pierwszy prawdziwy kontakt z pucharami. Wiele z tego wyniosą - dodał jeszcze trener Dundee.

W trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europejskiej Śląsk Wrocław zmierzy się z Lokomotiwem Sofia.Czytaj relację z Dundee - Śląsk ?