Liga Europejska. Young Boys Berno - Vfb Stuttgart, czyli mecz przerywany

Pierwszy gwizdek w meczu Young Boys Berno - Vfb Stuttgart w piątej kolejce Ligi Europejskiej zabrzmiał o pół godziny później niż planowano. Mecz miał się rozpocząć o 19. ale z powodu warunków pogodowych sędzia postanowił poczekać. W trakcie gry był dwa razy przerywany. Szwajcarzy wygrali 4:2.

Sport.pl na Facebooku! Sprawdź nas ?

W Bernie śnieży, a temperatura wynosi -3 stopnie Celsjusza. Służby organizacyjne miały kłopoty z przygotowaniem boiska. Ponieważ śnieg padał cały czas, momentami nie było widać czerwonej piłki. W 28. minucie na moment przerwano spotkanie, by po chwili je wznowić. To samo zdarzyło się w 68. minucie.

Bardzo zimno było też na stadionie w Sankt Petersburgu. Temperatura spadła tam do -18 stopni, ale mecz Zenit - Anderlecht toczył się bez przeszkód. -10 stopni było w Charkowie, gdzie Metalist grał z Debreczynem.

Z powodu ostrego mrozu spekulowano ewentualnym odwołaniu meczu Lech Poznań - Juventus Turyn. Rozpoczął się bez przeszkód.

Wszystkie wyniki 5. kolejki Ligi Europejskiej ?