Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Europejska. Mancini się przeprowadza by kontrolować swoich graczy?

3 : 1
Informacje
Liga Europejska 2010/11 - Grupa A
Czwartek 04.11.2010 godzina 19:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Lech Poznań
1
2
3
Manchester City
0
1
1
Składy i szczegóły
Lech Poznań
Bramki:
D. Injac (30.), Arboleda (86.), Możdżeń (90.+1)
Kartki:
Rudnevs, Djurdjevic - żółta.
Skład:
J. Buric - M. Kikut, B. Bosacki, M. Arboleda, L. Henriquez - S. Peszko (73. Wilk), D. Injac (57. Kiełb), I. Djurdjevic, S. Krivets - S. Stilic (62. Możdżeń) - A. Rudnevs
Manchester City
Bramki:
E. Adebayor (51.)
Kartki:
Richards, Bridge - żółte.
Skład:
S. Given - P. Zabaleta, M. Richards, D. Boyata, J. Lescott - A. Johnson P. Vieira, W. Bridge (70. Kolarov), S. Wright-Phillips (45. D. Silva) - J. Milner (77. Kompany), E. Adebayor
Trener Manchesteru City Roberto Mancini kupił dom za cztery miliony funtów i zamieszka w pobliżu Adama Johnsona, Garetha Barry'ego, Joe Harta i Emmanuela Adebayora. Trzech pierwszych zdenerwowało ostatnio włoskiego szkoleniowca udziałem w suto zakrapianej imprezie. Relacja z meczu - Lech - City od 19 na Sport.pl.
Wszystkie bramki Ligi Europejskiej ?

Jak sugeruje Goal.com, przeprowadzka Manciniego ma na celu lepszą kontrolę poczynań swoich podopiecznych.

Włoch wściekł się ostatnio po tym, jak Adam Johnson, Gareth Barry, Joe Hart i Shay Given spędzili wieczór upijając się na imprezie w klubie w czasie dnia wolnego od treningów. Relację z imprezy zmieściły angielskie brukowce. - Mieli wtedy wolne, ale dlaczego robili akurat to? Niestety, dla Brytyjczyków to część kultury  - narzekał Mancini.


Włoch postanowił jednak nie ulegać przyzwyczajeniom swoich zawodników. Według mediów, dał dodatkowe zadania asystentowi Brianowi Kiddowi, który ma być odpowiedzialny za dyscyplinę w szatni zespołu i wprowadzić specjalny system zarządzania. Zachowanie piłkarzy kontrolować będzie także sam.

45-letni szkoleniowiec wyprowadza się z centrum Manchesteru. Za cztery miliony funtów kupił luksusowy pałacyk w Alderley Edge w Cheshire. Nie bez przyczyny. W tej samej okolicy mieszka czterech piłkarzy City: Barry, Johnson, Hart i Emmanuel Adebayor. Wygląda na to, że Mancini chce mieć na oku najbardziej niepokornych spośród graczy City.

Milner chce zamknąć usta kibicom Lecha Poznań