Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Europejska. Milner: Zamknąć usta kibicom Lecha

- W Poznaniu atmosfera będzie wyjątkowa. Mamy nadzieję, że uda nam się zamknąć usta kibicom i wyjechać jako zwycięzcy - mówi o meczu Lecha z Manchesterem City angielski pomocnik James Milner.
Sport.pl na Facebooku! Sprawdź nas ?

Już Nidel De Jong przyznał, że obok Sławomira Peszki najbardziej goście poznaniaków boją się ich kibiców. Tym razem nie chodzi o chuligańskie wybryki. Piłkarz przypomniał o atmosferze, jaką fani "Kolejorza" stworzyli w Anglii. W Polsce oczekują prawdziwego kotła. - Czeka nas trudny mecz. Lech ma świetny stadion. Będzie tam wyjątkowa atmosfera, trybuny wypełnione krzyczącymi ludźmi. Miejmy nadzieję, że pod koniec meczu ich uciszymy i wynikiem zatkamy usta - mówił w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu pomocnik City Jenson Milner.

Tak było w pierwszym spotkaniu tych drużyn w tegorocznej Lidze Europejskiej, gdy "The Cityzens" wygrali 3:1. Zwyciężając w Poznaniu będą już jedną nogą w kolejnej fazie rozgrywek. - To nie zmienia naszego podejścia do tego spotkania - stwierdza angielski piłkarz. - Oczywiście idealnie byłoby zakwalifikować się najszybciej jak to możliwe, ale zobaczymy, co przyniesie mecz. Najważniejsze to zachować czyste konto. Mam nadzieję, że wielu naszych zawodników stworzy wystarczająco dużo okazji by wyjechać zwycięsko z Poznania.


Mecz wbrew policji, ale prezydent daje zgodę [wideo] >


Jak zakończy się mecz Lecha z Man City?