0
0
0
Valencia
Bramki: Mina (4., 25.), Parejo (10.), Negredo (29.), Gomes (35.), Rodrigo (89.) Kartki: Cancelo - żółta Skład: Ryan - Cancelo (76. Barragan), Santos, Vezo, Gaya - Danilo - Mina, Parejo (59. Fuego), Gomes (68. Rodrigo), Piatti - Negredo
Kartki: Schwab, Grahovac, Petsos - żółta Skład: Strebinger - Pavelić, Sonnleitner, M.Hofmann, Stangl - Petsos, Schwab - Schobesberger (87. Alar), S.Hofmann (45. Grahovac), Kainz (46. Murg) - Jelić
W pierwszym spotkaniu 1/16 Ligi Europy Valencia rozgromiła na własnym stadionie Rapid Wiedeń aż 6:0. Bohaterem spotkania został Santi Mina. 20-letni Hiszpan zdobył dwa gole i trzy razy asystował kolegom.
Valencia od dłuższego czasu znajduje się w dołku. Niemal przed każdym kolejnym meczem poruszany jest temat ich szkoleniowca, któremu dziennikarze wróżą zwolnienie. W czwartek Gary Neville obchodził urodziny, a zawodnicy "Nietoperzy" sprawili mu najlepszy możliwy prezent. Valencia rozgromiła w pierwszym spotkaniu 1/16 Ligi Europy Rapid Wiedeń aż 6:0.

Nieoczekiwanym bohaterem spotkania okazał się zaledwie 20-letni Santi Mina.

Młodziutki Hiszpan zdobył dwa gole, a także zanotował aż trzy asysty. Jego akcje skutecznie kończyli Daniel Parejo, Alvaro Negredo i Andre Gomes. Wszystkie pięć bramek padło w pierwszej połowie. Ostatni gol został strzelony przez rodrigo na dwie minuty przed końcem meczu.

Rewanż odbędzie się w następny czwartek.

Jak oni się zmienili! Część 1: Gwiazdy Bayernu Monachium [ZDJĘCIA]

Klopp, Mourinho, Trapattoni Trenowali polskich piłkarzy, czy rozpoznasz kto kogo?[QUIZ]

Zdjęcie Lanki adidas (254849_51) Zdjęcie Lanki adidas (254907_51) Zdjęcie Lanki adidas (277432_054)
Lanki adidas (254849_51) Lanki adidas (254907_51) Lanki adidas (277432_054)