Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Europy. Bójka chuliganów Legii i Dynama Kijów

Dzień przed meczem w eliminacjach Ligi Europejskiej pomiędzy Legią a Zorią Ługańsk w Kijowie doszło do starcia chuliganów Legii i miejscowego Dynama - donosi na swoim blogu dziennikarz Sovsport.ru, Dimitrij Jegorow
W bójce miało wziąć udział po około 60 pseudokibiców każdego z zespołów, którzy starli się w centrum, w okolicach aquaparku. Informacje dziennikarza Sovsport.ru mają potwierdzenie na nagraniach i zdjęciach umieszczanych na Twitterze. Można też wywnioskować, że to nie koniec bijatyk - do "rewanżu" może dojść na stadionie w Kijowie.

Milicja w Kijowie w rozmowie ze Sport.pl potwierdziła, że incydent miał miejsce i wszczęto śledztwo, ale nie udzieliła informacji, czy ktoś został już zatrzymany.Rywal Legii, Zoria Ługańsk, rozgrywa mecze Ligi Europejskiej w Kijowie, ze względu na napiętą sytuację polityczną w Ługańsku, położonym we wschodniej Ukrainie, w zbuntowanej Ługańskiej Republice Ludowej.Pierwszy od 15 lat Puchar Palestyny. Izrael niespodziewanie się złamał [ZDJĘCIA]
Więcej o:
Komentarze (179)
Liga Europy. Bójka chuliganów Legii i Dynama Kijów
Zaloguj się
 • big_chlebowski

  Oceniono 389 razy 243

  Nie rozumiem czemu nie walczą z separatystami??? Co to w ogóle za dziwna sytuacja, kraj prowadzi wojnę, a kluby, jakby nigdy nic, grają sobie w piłeczkę w pucharach!!! Na to są pieniądze, a na armię broniącą kraju nie ma???

 • tommen

  Oceniono 189 razy 149

  Czy im już nadano godło eksportowe Teraz Polska ?

 • waclaw.berent

  Oceniono 128 razy 102

  Mieszkańcy Kijowa dziękują mieszkańcom Warszawy za wsparcie na Majdanie. A ponoć armii ukraińskiej brakuje żołnierzy? A może nam brakuje sensowniejszej oceny tego co dzieje się w Ukrainie?

 • zerozer52

  Oceniono 180 razy 98

  Rozumiem, że kibole Legii dziękowali Ukraińcom za Wołyń. To bym popierał.

 • komentarz_miesiaca

  Oceniono 156 razy 74

  Tak właśnie wygląda polsko-ukraińska przyjaźń i całe nasze wsparcie. Wysłać przymusowo na front - niech walczą z Ruskimi!

 • zalep

  Oceniono 120 razy 70

  Przyjaciół na Ukrainie nigdy nie było i nie będzie. Miłość naszej władzy do tej ukraińskie bandy to tylko biznes.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX