LE. Gol Teodorczyka, remis Sevilli i zwycięstwo Torino [PODSUMOWANIE]

Łukasz Teodorczyk strzelił gola dla Dynama Kijów w wygranym 3:1 meczu ze Steauą Bukareszt. Reprezentant Polski wszedł na boisko w 92. minucie i w tej samej trafił do siatki. Całe spotkanie w swoich zespołach rozegrali Grzegorz Krychowiak, Kamil Glik i Artur Jędrzejczyk.

Rozdajemy bilety na mecze Polska - Niemcy i Polska - Szkocja. Weź udział w prostym konkursie!

Dynamo Kijów po dwóch kolejkach Ligi Europy z kompletem punktów zajmuje pierwsze miejsce w grupie J. W ekipie z Bukaresztu cały mecz rozegrał obrońca reprezentacji Polski Łukasz Szukała, który 'dorobił' się w tym meczu żółtej kartki. Dla Teodorczyka był to trzeci gol w barwach Dynama Kijów.

HNK Rijeka sprawiła mnóstwo problemów broniącej tytułu Sevilli. Hiszpanie prowadzili do przerwy po bramce Aspasa, ale po przerwie ich sytuację skomplikował Kołodziejczak, który sprokurował rzut karny i wyleciał z boiska za czerwoną kartkę. Gospodarze wykorzystali "jedenastkę", a później podwyższyli na 2:1. Sevilla zdołała wyrównać dopiero w doliczonym czasie gry, a bramkę dającą punkt zdobył M'bia. Całe spotkanie w barwach Sevilli rozegrał Grzegorz Krychowiak. Sevilla prowadzi w grupie G z czterema punktami na koncie. Po trzy punkty mają Standard i Feyenoord. Na ostatnim miejscu jest Rijeka.

Rosyjski FK Krasnodar zremisował na własnym stadionie z Evertonem 1:1. Krasnodar prowadził do przerwy po golu Ariego z 43. minuty. Tuż przed końcem spotkania do remisu doprowadził Samuel Eto'o. Cały mecz w barwach gospodarzy rozegrał Artur Jędrzejczyk.

Mateusz Klich nie znalazł się w składzie meczowym Wolfsburga na mecz z Lille. Jego drużyna zremisowała 1:1. Również Waldemara Soboty zabrakło wśród zawodników Club Brugge w meczu z drużyną z Helsinek. Finowie przegrali 0:3.

Polscy bramkarze - Łukasz Załuska (Celtic) i Paweł Kieszek (Estoril) oglądali mecze swoich drużyn z ławki rezerwowych. Celtic Glasgow wygrał z Dinamem Zagrzeb 1:0, a portugalskie Estoril pokonało Panathinaikos Ateny 2:0.