Liga Europy. Udinese przegrało z Anży i odpadło z rywalizacji

Udinese
0
0
0
Bramki:Samba (72.), Eto'o (75.)Kartki:Żyrkow, Boussoufa - żółteSkład:Gabułow - Łogaszow, Samba (87. Łachijalow), Joao Carlos, Tagirbekow - Szatow, Jucilei - Carcela Gonzalez (68. Traore), Boussoufa, Żyrkow - Eto'o
Udinese
Kartki: Willians, Di Natale, Domizzi - żółte, Willians - czerwonaSkład:Brkić - Heurtaux, Danilo, Domizzi - Faraoni (57. Basta, 76. Ranegie), Agyemang Badu, Willians, Pereyra, Armero (71. Pasquale) - Fabbrini, Di Natale
Piłkarze Anży Machaczkała pokonali Udinese 2:0 i zapewnili sobie awans do kolejnej fazy Ligi Europy. Udinese, które poniosło trzecią, kolejną porażkę, nie ma już szans na awans.
Anży zapewniło sobie wygraną w ciągu trzech minut. Najpierw pojedynek powietrzny po rzucie rożnym wygrał Samba i skierował piłkę do bramki obok bezradnego Brkicia. W 75. minucie włoskich rywali dobił Samuel Eto'o.

Po pięciu meczach Anży prowadzi w grupie A z dziesięcioma punktami. Udinese, które zgromadziło cztery "oczka", jest czwarte. Dwie pozostałe drużyny - Liverpool i Young Boys - zgromadziły po sześć punktów. Ich mecz rozpocznie się o 21.