Skład:Michajłow - Rosales, Wisgerhof, Douglas, Braafheid (50. Boyata) - Janssen, Brama, Schilder (46. Landzaat) - Tadić, Castaignos, Chadli (77. Gutierrez)
Hannover 96
Bramki:Sobiech (67.), Wisgerhof (73. - samobój)
Kartki:Huszti, Rausch, Eggimann - żółta
Skład:Zieler - Cherundolo, Eggimann, Felipe, Rausch - Stindl, Andreasen (75. Schmiedebach), Pinto (31. Nikci), Huszti - Schlaudraff, Abdellaoue (46. Sobiech)
Hannover zremisował w wyjazdowym meczu z Twente 2:2 i po pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Europejskiej zajmuje drugie miejsce w grupie L. Jedną z bramek dla gości zdobył Artur Sobiech.
Sobiech trafił do bramki w 67 minucie, przy prowadzeniu gospodarzy 2:0. Siedem minut później samobójcze trafienie zaliczył obrońca Twente Peter Wisgerhof.

Polak pojawił się na boisku w 46 minucie zmieniając Mohammeda Abdellaoue.

W drugim meczu grupy L Levante pokonało Helsingborg 1:0. Dariusz Dudka nie znalazł się w składzie gospodarzy na ten mecz.