Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Europejska. Di Natale daje remis z Anży

1 : 1
Informacje
Liga Europejska 2012/13 - Grupa A
Czwartek 20.09.2012 godzina 19:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Udinese
0
1
1
Anży Machaczkała
1
0
1
Składy i szczegóły
Udinese
Bramki:Di Natale (90.)
Kartki:Pereyra, Danilo, Benatia - żółta
Skład:Padelli - Benatia, Danilo, Domizzi - Faraoni, Agyemang (58. Di Natale), Willians (59. Basta), Lazzari, Armero - Pereyra (76. Pinzi), Ranegie
Anży Machaczkała
Bramki:Traore (44.)
Kartki:Żyrkow, Boussoufa - żółta
Skład:Pomazan - Agalarow, Joao Carlos, Samba, Żyrkow - Jucilei, Boussoufa - Diarra, Eto'o, Szatow - Traore (60. Carcela Gonzalez)
Bramka wprowadzonego na boisko na ostatnie 30 minut Antonio di Natale dał Udinese remis w meczu grupy A z Anży Machaczkała. Włoski napastnik trafił do bramki rywali w doliczonym czasie gry.
Anży wyszło na prowadzenie w 44 minucie, po błędzie bramkarza gospodarzy. Na lewej stronie rywala minął Lacina Toure, a jego mocne dośrodkowanie nie lecące w światło bramki, do siatki wbił właśnie Padelli.

203 centymetrowy napastnik Wybrzeża Kości Słoniowej opuścił boisko w 60 minucie. Chwilę wcześniej na placu gry pojawił się Antonio di Natale. Włoski superstrzelec kilkukrotnie próbował zaskoczyć bramkarza rywali Pomazana, ale do siatki udało mu się trafić dopiero w doliczonym czasie gry. Minutę później arbiter zakończył spotkanie.

Liderem grupy A jest Liverpool, który pokonał na wyjeździe Young Boys 5:3.