Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Europejska. Prasa: Sztuka pudłowania Śląska

0 : 0
Informacje
Liga Europejska 2011/12 - 3. runda kw.
Czwartek 28.07.2011 godzina 16:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Śląsk Wrocław
0
0
0
Lokomotiw Sofia
0
0
0
Składy i szczegóły
Śląsk Wrocław
Kartki: Spahić - żółta
Skład: Kelemen - Celeban, Pietrasiak, Wasiluk, Spahić - Sobota (83 - Gancarczyk), Elsner, Cetnarski, Mila, Ćwielong (69 - Dudek) - Diaz (53 - Voskamp)
Lokomotiw Sofia
Kartki: Iwanow, Pisarow - żółte
Skład: Galew - Atanasow, Dobrew, Lahchew, Savic (69 - Romanow) - Warbanow, Goranow, Iwanow - Pisarow, Velew (65 - Dafczew), Jordanow (82 - Mesić)
PRZEGLĄD PRASY. W pierwszym meczu trzeciej rundy kwalifikacji do Ligi Europejskiej Śląsk Wrocław bezbramkowo zremisował z Lokomotiwem Sofia. Po porażce media zgodnie wytykają wrocławianom nieskuteczność. Przed rewanżem są jednak pełne optymizmu.
Rzeczpospolita: Sztuka pudłowania

Trudno nawet powiedzieć, że Śląsk grał źle. Próbował ataków na rozmaite sposoby - górą, dołem, ze skrzydeł, ze środka. Bez efektu. Skuteczność fatalna. Wrocławianie pudłowali niemiłosiernie. Mimo to wydaje się, że Śląsk jest drużyną lepszą i stać go na zwycięstwo 4 sierpnia w Sofii - czytamy w relacji Rzeczpospolitej

Super Express: Wielka klapa Śląska Wrocław

Czwarty zespół ligi bułgarskiej jest w fatalnej formie i wydawało się, że Śląsk, podbudowany ograniem Dundee United, da sobie radę. Niestety, coś podkusiło Oresta Lenczyka, aby wstawić do składu Piotra Ćwielonga, mimo że ten niedawno, i to śmiertelnie poważnie, powiedział, że 17.00 to niedobra pora do gry w piłkę. No i jak mówił, tak grał... - komentuje piątkowy Super Express.

Przegląd Sportowy: Bramka Bułgarów jak zaczarowana

Nie da się wygrać, marnując tak doskonałe okazje, jakie mieli wczoraj wrocławianie. O największy ból głowy przyprawili wrocławską publiczność Piotr Ćwieląg i Piotr Celeban. Obaj mogli zostać bohaterami. Grali bardzo dobrze, ale z jednym, niestety piekielnie ważnym felerem - zmarnowali sytuacje, które - jeśli Śląsk odpadnie - będą nawiedzać ich w nocnych koszmarach jeszcze długo - zauważają dziennikarze Przeglądu Sportowego.

Fakt: Bułgarski mur zatrzymał Śląsk

Orest Lenczyk lubi na własnym polu karnym stawiać autobus, nawet ten przegubowy. Tym razem w polu karnym gości stała Lokomotywa. Śląsk bezbramkowo zremisował u siebie z Lokomotiwem Sofia i w rewanżu za tydzień, aby awansować bez rzutów karnych, będzie musiał strzelać gole - relacjonuje Fakt.

Polska The Times: Piłkarze Śląska walili głową w bułgarski mur

Początek spotkania wyglądał bardzo obiecująco. Po zmianie stron przewaga podopiecznych Oresta Lenczyka w posiadaniu piłki była przygniatająca - Dalej uważam, że to Śląsk jest faworytem dwumeczu - cytuje trenera Lokomotiwu dziennik Polska The Times.

Wszystko o meczu Śląsk - Lokomotiw  ?