Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Lucescu: Zagraliśmy wielki mecz

2 : 3
Informacje
Liga Mistrzów 2010/11 - 1/8 finału
Środa 16.02.2011 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Roma
1
1
2
Szachtar Donieck
3
0
3
Składy i szczegóły
Roma
Bramki:
Perrotta (28.), Menez (61.)
Kartki:
Cassetti, Menez, Perrotta - żółta
Skład:
Doni - Cassetti, Burdisso, Mexes, Riise (46. Castellini) - Taddei, De Rossi, Perrotta - Menez - Totti, Vucinic (68. Borriello)
Szachtar Donieck
Bramki:
Jadson (29.), Douglas (36.), Adriano (41.)
Kartki:
Czyhrynski, Adriano, Rakycki, Piatow - żółta
Skład:
Piatow - Srna, Czyhrynski, Rakycki, Rat - Mchitarjan (79. Wiceneć), Hubschman - Douglas (66. Eduardo), Jadson (85. Teixeira), Willian, Adriano
- Zagraliśmy wielki mecz. Wiedzieliśmy, że musimy cały czas naciskać na rywali i udało się - cieszył się po wygranym 3:2 spotkaniu z Romą trener Szachtara Donieck Mircea Lucescu.
Świadkami emocjonującego, choć pełnego błędów spotkania, byli kibice w Rzymie. Roma przespała pierwszą połowę, w drugiej nie zdołała odrobić strat i w pierwszym meczu 1/8 Ligi Mistrzów przegrała z Szachtarem Donieck 2:3 - relacja z meczu Roma - Szachtar.

- Roma żyje pod presją. Nie rozumiem kibiców, bardzo trudno gra się w takich warunkach - skomentował Lucescu zachowanie rzymskich fanów, którzy wygwizdali dziękujących im za doping piłkarzy Romy.

- W drugiej połowie Roma grała bardzo dobrze, więc nie można winić ich za nic - dodał szkoleniowiec.

- My zagraliśmy wielki mecz. Mieliśmy w składzie pięciu graczy w wieku 20-21 lat. Wiedzieliśmy, że musimy cały czas naciskać na rywali i udało się - zakończył uradowany Rumun.

Szczęsny wygrał z Barceloną ?