Liga Mistrzów. Trener Cluj zdemolował ławkę rezerwowych w Bazylei

Cluj przegrał z FC Basel 0:1, a trener gości Sorin Cartu był tak zezłoszczony grą swoich piłkarzy, że zdemolował ławkę rezerwowych, na której siedział.
Najlepszy serwis o Lidze Mistrzów na Sport.pl ?

Rumuński klub, choć rozgrywki Ligi Mistrzów zaczął od zwycięstwa u siebie, przegrał cztery kolejne mecze i nie ma już szans nie tylko na awans do 1/8 finału, ale nawet na trzecie miejsce w grupie, które pozwalałoby grać w Lidze Europejskiej. We wtorek przegrał w Bazylei z FC Basel 0:1, po golu Almeraresa w 15. minucie.

W drugiej połowie trener gości Sorin Cartu tak się zdenerwował, ze nie wytrzymała tego pleksiglasowa szyba zamontowana z boku ławki rezerwowych. Na telewizyjnej powtórce widać jak uderza w nią pięścią, po chwili kopie tak mocno, że szyba pęka.

Nerwy jego zespołowi nie pomogły. Cluj oddał w całym meczu tylko trzy strzały, żaden nie był celny.

Wszystkie wyniki z 5. kolejki Ligi Mistrzów ?