Stekelenburg - Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen, Anita - Enoh, De Jong (76. Lindgren), Sulejmani (88. Eriksen) - Suarez, El Hamdaoui (46. De Zeeuw), Emanuelson
Kartki:
Ramos, Ronaldo, Xabi Alonso, Albiol - żółta, Xabi Alonso, Ramos - czerwona
Skład:
Casillas - Ramos, Arbeloa, Albiol, Marcelo - Xabi Alonso, L.Diarra (82. Mateos) - Ronaldo, Oezil, Leon (65. Di Maria) - Benzema (82. Canales)
Real wygrał z Ajaxem 4:0 i zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie G. Dwie bramki dla ?Królewskich strzelił Cristiano Ronaldo.
Czytaj relację Zczuba i na żywo ?

Real nadal w bardzo dobrej formie. We wtorkowym mecz z Ajaxem piłkarze Jose Mourinho zagrali efektownie i skutecznie, nie mieli większych problemów z pokonaniem Holendrów.

"Królewscy", którzy grali bez Samiego Khediry, już po pierwszych 45 minutach prowadzili 2:0. Pierwszą bramkę strzelił Karim Benzema, drugą tuż przed końcem pierwszej połowy dołożył Arbeloa.

Po przerwie dwie bramki strzelił Cristiano Ronaldo. Najpierw wykończył kontrę zainicjowaną przez Angela di Marię, a później wykorzystał rzut karny po faulu na Mesucie Oezilu.

Klub z Madrytu dzięki zwycięstwu zapewnił sobie nie tylko awans do kolejnej rundy, ale także pierwsze miejsce w grupie G. W ostatniej kolejce Real zmierzy się na Santiago Bernabeu z Auxerre.

Ajax - Real 0:4 strona meczu ?