Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Fanka Werderu znad płotków

Carolin Nytra, olimpijka z Pekinu, to jedna z największych gwiazd niemieckiej lekkoatletyki. Na ostatnich mistrzostwach Europy w Barcelonie wywalczyła brązowy medal w biegu na 100 m przez płotki. Choć pochodzi z Hamburga, trenuje w Bremie, została też kibicem Werderu. To jednak trudna miłość.
Wszystkie bramki Ligi Mistrzów znajdziesz tutaj ?

Problem w tym, że Werder jej sympatii nie odwzajemnia. Tuż przed startem Ligi Mistrzów rozgorzał spór między piłkarzami a lekkoatletami, których bremeńska sekcja jest wylęgarnią talentów na skalę europejską. Powód? Przebudowa stadionu oraz modernizacja szatni. Przed treningami piłkarze przebierają się w pomieszczeniach przeznaczonych dotąd dla lekkoatletów. Zdarza się również, że sprzęt pracujący na stadionie uniemożliwiał trening, więc piłkarze Thomasa Schaafa musieli przenieść się do hali, a lekkoatleci stamtąd wynieść.

Przez dzielenie pomieszczenia dochodziło również do zabawnych sytuacji. Podczas eliminacji Ligi Mistrzów z Sampdorią piłkarze przebierali się w hali. Trening kończyła akurat Nytra, która natknęła się na gołego kapitana drużyny Torstena Fringsa.

Walka o halę przeniosła się na łamy gazet. Jedni psioczyli na drugich, a patową sytuację obiecał rozwiązać prezes klubu Klaus-Dieter Fischer, który przed startem sezonu zajęty był głównie podróżami do Madrytu i sprzedażą do Realu największej gwiazdy Mesuta Özila.

Nytra, choć wściekła na piłkarzy, z kibicowania im nie zrezygnowała. Fischer przekazał jej wejściówkę na mecze Ligi Mistrzów na najbardziej ekskluzywną trybunę.

Claudio Ranieri: ? Wygranie Ligi Mistrzów to cel Romy