Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Gol 4. kolejki - Eto'o, Pawliuczenko, a może Walcott?

Wybierz gola 4. kolejki Ligi Mistrzów. We wtorek i w środę piłkarze w lidze mistrzów zdobyli aż 53 bramki. Wybraliśmy trzy, niekoniecznie najładniejsze, lub najważniejsze, ale które naszym zdaniem mogą kandydować do miana gola kolejki.
Wszystkie bramki Ligi Mistrzów znajdziesz tutaj ?

Samuel Eto'o - Inter

Gol na 2:1. Wynik meczu Tottenham - Inter 3:1

Samuelowi Eto'o nie przeszkadzają w grze obrońcy rywali. W meczu z Tottenhamem zwiódł ich z łatwością i nic nie robiąc sobie z tego, że zasłaniają mu bramkę uderzył tak, że Carlo Cudiccini nie miał szans by ją zatrzymać. Łatwość z jaką strzelił gola powoduje, ze trudno uwierzyć, że Inter ten mecz przegrał i był zdecydowanie gorszy od rywali.

Kameruńczyk strzelił swojego... siódmego gola w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Trafiał w każdym z czterech rozegranych przez Inter meczów. Skuteczności może mu pozazdrościć niejeden napastnik, a Eto'o wreszcie może pokazać to, czym imponował grając w Barcelonie, czyli świetną grą jako wysunięty napastnik. Do Interu trafił przed ubiegłym sezonem, ale w drużynie Jose Mourinho miejsce na szpicy należało do Diego Milito. Eto'o zaakceptował rolę skrzydłowego. Teraz, wobec kontuzji Argentyńczyka wrócił na środek ataku i nie zawodzi.Roman Pawliuczenko - Tottenham

Gol na 3:1. Wynik meczu Tottenham - Inter 3:1

Na wyróżnienie zasługuje nie tyle strzelec, co asystent. Gareth Bale w drugim kolejnym meczu ośmieszał Maicona, uznanego kilka miesięcy temu za najlepszego obrońcę zeszłorocznej Ligi Mistrzów i pozostałych obrońców Interu. Walijczyk, co pokazała akcja, która zakończyła wtorkowe strzelanie na White Hart Lane, po prostu ich obiegał. Pawliuczence pozostało tylko dołożyć nogę.

Rosjanin strzelił trzeciego gola w tegorocznej Lidze Mistrzów. Wcześniej dwa razy trafił z rzutów karnych w meczu przeciw Twente. Ale w Tottenhamie, w którym gra od ponad dwóch lat, nie potrafi sobie wywalczyć miejsca w pierwszym składzie i nie jest tak skuteczny jak podczas Euro 2008 gdzie z reprezentacją Rosji wywalczył trzecie miejsce. Może dlatego zainteresował się... polityką. Zaraz po transferze do londyńskiego klubu został radnym w rodzinnym Stawropolu. Startował z listy prokremlowskiej "Jednej Rosji". Nie on jeden zajmuje się polityką. W wyborach do rosyjskiej Dumy startował jego kolega z reprezentacji Andriej Arszawin.Theo Walcott - Arsenal

Gol na 0:1. Wynik meczu Szachtar - Arsenal 2:1

Wystarczyło kopnąć piłkę, a Walcott po prostu pobiegł sobie na bramkę Szachtara. Tak swobodnie strzelonego gola nie było w tej kolejce. Anglik jakby od niechcenia śmigał nad murawą, gdy goniący go obrońcy oglądali jego plecy i jakby od niechcenia kopnął obok bramkarza Szachtara. Czwartego zwycięstwa w tegorocznej Lidze Mistrzów Arsenalowi to jednak nie dało.

Walcott, jak wielu innych utalentowanych nastolatków, został wypatrzony przez Arsene'a Wengera i strzela gole dla Arsenalu. Ale nie ukrywa tego, że kibicuje... Liverpoolowi. Gdy grał w jednym z turniejów młodzieżowych Chelsea zaproponowała mu by w jednym z meczów podawał piłki. Zgodził się bez wahania, bo przeciwnikiem Chelsea był Liverpool. - Gdy Liverpool wygrał Ligę Mistrzów to było szaleństwo. Wrzeszczałem z radości tak głośno że chyba zbudziłem całe miasto - mówił kilka lat temu.Zobacz jedenastkę 4. kolejki Ligi Mistrzów ?


Kto strzelił gola 4. kolejki Ligi Mistrzów?