Liga Mistrzów. Hat-trick Garetha Bale'a

Niesamowity mecz rozegrał w barwach Tottenhamu pomocnik Gareth Bale. Walijczyk strzelił w drugiej połowie trzy bramki, ale nie uchronił swojej drużyny od porażki 3:4 z Interem Mediolan.

Mecz zaczął się od szalonych ataków Interu. W drugiej minucie wynik otworzył Javier Zanetti. W 11. minucie rzut karny wykorzystał Samuel Eto'o, a Heurelho Gomes wyleciał z boiska za jego spowodowanie. Nie minął kwadrans, a było 3:0 po bramce Dejana. Stankovicia.

Gdy jeszcze przed przerwą drugą bramkę zdobył Eto'o, wydawało się, że jest już po meczu. Ale emocje do ostatniego gwizdka zapewnił Bale. W 52. minucie strzelił bramkę kontaktową, a w końcówce spotkania trafił jeszcze dwukrotnie! Gdy atmosfera na San Siro stała się naprawdę nerwowa, sędzia zakończył mecz.