Liga Mistrzów. Schalke odbiło się od dna [WYNIKI]

Farfan i Huntelaar zapewnili Schalke pierwsze zwycięstwo w tym sezonie Ligi Mistrzów. Inter rozbił Werder 4:0, Manchester wymęczył 1:0 z Valencią. Niespodziewanym liderem grupy D jest FC Kopenhaga, która pokonała 2:0 Panathinaikos, a Rubin Kazań z Rafałem Murawskim w składzie zremisował z Barceloną. Wyniki ze wszystkich stadionów.

Wyniki i tabele wszystkich grup Ligi Mistrzów ?

Grupa A

Inter - Werder 4:0

Inter liderem grupy A. Mediolańczycy rozbili Werder aż 4:0, a katem Niemców okazał się Samuel Eto'o. Kameruńczyk strzelił trzy z czterech bramek i asystował przy trafieniu Wesley'a Sneijdera na 3:0. Relacja na żywo

Tottenham - Twente 4:1

Rafael van der Vaart w meczu z Twente najpierw zmarnował rzut karny, potem strzelił bramkę po podaniu Croucha, a następnie wyleciał z boiska za czerwoną kartkę. Tottenham wygrał wysoko, aż 4:1. Dwa rzuty karne wykorzystał Roman Pawliuczenko, jedną bramkę dołożył Bale. Honorowe trafienie dla Twente zaliczył Chadli.

Grupa B

Schalke - Benfica 2:0

Schalke wygrywa po raz pierwszy w tej edycji LM i po raz drugi w sezonie. Zespół Felixa Magatha długo nie mógł sforsować obrony Benfiki. W 73. minucie udało się to Farfanowi, na 2:0 podwyższył Huntelaar.

Hapoel - Lyon 1:3

Lyon dzięki wygranej 3:1 nad Hapoelem będzie liderem grupy B. Dwie bramki dla zespołu z Francji zdobył Bastos, jedną dołożył Pjanic. Jedyną bramkę dla Hapoelu zdobył z rzutu karnego bramkarz Vincent Enyeama.

Grupa C

Rangers - Bursaspor 1:0

Ranger wygrali z Bursasporem 1:0 po bramce Naismitha w 18 minucie. Turcy debiutujący w Lidze Mistrzów cały czas czekają na pierwszy punkt i pierwszą bramkę.

Valencia - Manchester 0:1

Dwójkowa akcja Hernandeza z Machedą dała Manchesterowi pierwsze w historii zwycięstwo na wyjeździe z Valencią. Tomasz Kuszczak mecz z Valencią obejrzał z ławki rezerwowych. Alex Ferguson od pierwszych minut postawił na Edwina van der Sara. Relacja Zczuba i na żywo

Grupa D

Panathinaikos - FC Kopenhaga 0:2

FC Kopenhaga niespodziewanym liderem grupy D. Duńczycy po dwóch meczach mają sześć punktów. W środę pokonali na wyjeździe Panathinaikos po bramkach N'Doye oraz Vingaarda. W następnej kolejce zmierzą się z faworyzowaną Barceloną.

Rubin - Barcelona 1:1

Rubin jest dla Barcelony rywalem, na razie, nie do przejścia. Tak jak w poprzednim sezonie nie udało się jej wygrać w Kazaniu. W osiągnięciu wyniku lepszego niż 1:1 nie pomógł nawet Leo Messi, który w 60. minucie wszedł na boisko.