Liga Mistrzów. Faworyci nie zawiedli

Bayern wygrał 2:1 z Basel, Real pokonał skromnie 1:0 Auxerre z Dariuszem Dudką i Ireneuszem Jeleniem, a Chelsea 2:0 zwyciężyła z Marsylią. Łukasz Fabiański obronił karnego, a jego Arsenal wygrał 3:1 w Belgradzie z Partizanem. Sprawdź wyniki ze wszystkich wtorkowych meczów

bramki z wtorkowych meczów Ligi Mistrzów na Zczuba.tv ?

Grupa E

AS Roma - CFR Cluj 2:1

Pierwsze zwycięstwo Romy w tej edycji Ligi Mistrzów. W 69. minucie Phillippe Mexes dał gospodarzom prowadzenie, a już dwie minuty później na 2:0 podwyższył Marco Borriello. Rada w 79. strzelił kontaktową bramkę dla Cluj, Rumuni do remisu nie byli w stanie doprowadzić.

FC Basel - Bayern Monachium 1:2

Bayern utrzymał prowadzenie w grupie E, choć od 18. minuty prowadzili gospodarze po bramce Freia. Po zmianie stron gracze Luisa Van Gaala wyrównali. Rzut karny na bramkę zamienił Bastian Schweinstieger, a minutę przed końcem pomocnik reprezentacji Niemiec dał monachijczykom zwycięstwo.

Grupa F

Spartak Moskwa - MSK Żilina 3:0

Spartak Moskwa odniósł drugie kolejne zwycięstwo w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Tym razem pokonał na Łużnikach słowacką Żilinę 3:0 i po dwóch meczach ma na swoim koncie sześć punktów.

Chelsea Londyn - Olympique Marsylia 2:0

Kolejne pewne zwycięstwo Chelsea. Londyńczycy prowadzili od siódmej minuty po bramce Johna Terry'ego. W 28. minucie na 2:0 z karnego podwyższył Nicolas Anelka. W tabeli grupy F Chelsea na prowadzeniu przed Spartakiem dzięki lepszemu stosunkowi bramek.

Grupa G

Auxerre - Real Madryt 0:1

Auxerre nie sprostało Realowi Madryt. Defensywa trzeciej drużyny Ligue 1 poprzedniego sezonu skapitulowała w 81. minucie po trafieniu Angela Di Marii. 90 minut zagrał Dariusz Dudka, a w drugiej połowie na boisku pojawił się Ireneusz Jeleń i oddał trzy groźne strzały na bramkę Casillasa. Mecz z ławki Realu oglądał Jerzy Dudek. Relacja na żywo"

Ajax Amsterdam - AC Milan 1:1

Ibrahimovic strzelił wszystkie bramki dla Milanu w tej edycji Ligi Mistrzów. Jego trafienie w 37. minucie dało mediolańczykom remis w meczu z Ajaxem Amsterdam, który prowadził od 23. minuty po golu Mounir El Hamdaoui.

Grupa H

Partizan Belgrad - Arsenal 1:3

Łukasz Fabiański obronił rzut karny w końcówce meczu z Partizanem, a jego Arsenal wygrał w Belgradzie 3:1. Prowadzenie dał "Kanonierom" Arszawin, ale w 33. minucie Cleo wyrównał z karnego, Polak nie miał szans. Od 71. minuty Arsenal znów prowadził po trafieniu Chamakha, a 11 minut później na 3:1 podwyższył Squillaci. Relacja Zczuba i na żywo ?

Sporting Braga - Szachtar Donieck 0:3

Braga tylko do 56. minuty wytrzymała napór Szachtara. W 56. minucie piłkarze z Doniecka objęli prowadzenie po trafieniu Luiza Adriano, a w 73. minucie ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. Gola na 3:0 z rzutu karnego strzelił Douglas Costa.