Abbiati - Zambrotta, Bonera, Nesta, Antonini (71' Abate) - Ambrosini (16' Boateng), Pirlo, Seedorf - Pato (55' Robinho), Ibrahimovic, Ronaldinho
Kartki:
Grichting
Skład:
Sorin - Hengbart, Coulibaly, Mignot, Grichting - Oliech, Pedretti, Ndinga, Birsa (73' Le Tallec) - Langil (80' Chafni), Jeleń
Ireneusz Jeleń nie oddał celnego strzału, a jego Auxerre przegrał z Milanem 0:2. Bramki dla drużyny z Mediolanu zdobywał Zlatan Ibrahimović.
Milan w pierwszej połowie raził niedokładnością. Za to Auxerre groźnie kontratakowało. Najlepsza akcją goście zmarnowali w 40. minucie, gdy akcję rozpoczętą przez Jelenia kończył Langil. Polak popędził do kontry przez pół boiska. Langil nie zauważył jednak, że Jeleń stoi sam przed bramką Milanu i zamiast podać, strzelił nad poprzeczką.

W drugiej połowie gospodarze wciąż się męczyli, ale wystarczyły trzy minuty, by niechciany w Barcelonie Zlatan Ibrahimović dał Milanowi zwycięstwo. Najpierw wyprzedził obrońcę przy podaniu ze skrzydła, a po chwili precyzyjnym strzałem wykorzystał podanie Ronaldinho. Dla Szweda były to pierwsze trafienia w nowym klubie. Jeleń ostatecznie w meczu oddał jeden niecelny strzał i raz faulował. Za dwa tygodnie Auxerre podejmuje Real Madryt, który pokonał Ajax Amsterdam 2:0.