Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Europejska prasa: "Real Madryt był wierny swojej karykaturze"

Europejska prasa rozczarowana jest postawą Realu Madryt we wtorkowym meczu przeciwko Lyonowi. Francuzi wygrali na własnym stadionie 1:0 dzięki golowi Kameruńczyka Jeana II Makouna.
- Nic nie sugeruje, że nie będzie można odrobić straty jednej bramki, ale nic też nie zapowiadało porażki w pierwszym meczu - czytamy w największym hiszpańskim dzienniku "El Pais". - Zespół Pellegriniego nie miał ognia, jakiego wymaga Liga Mistrzów. To był zaledwie szkielet zespołu - piszą dziennikarze.

Zupełnie inne humory panują w tym samym czasie we Francji. - Lyon ma chyba poczucie większej siły niż większość europejskich klubów - przekonuje prestiżowa sportowa gazeta "L'Equipe". - Real grał bardzo słabo technicznie i stosował naiwną taktykę. Real był wierny swojej karykaturze - dodaje dziennik.

- Real był rozczarowujący, a Cristiano Ronaldo i Kaka nie byli w stanie wywierać wpływu na konstruowanie akcji - relacjonuje brytyjski "The Times". gazeta przypomina, że to trzecia kolejna porażka Realu na stadionie Lyonu w Lidze Mistrzów.

Za każdym razem Francuzi nie stracili nawet gola.

Konkurs! Do wygrania bilety na finałowy mecz Ligi Mistrzów >


Lyon pogrążył - wielki Real Madryt »


Więcej o: