Liga Mistrzów. Samobój Sergio Ramos utrudnił sytuację Realu

Co za emocje w Madrycie! Po dobrej pierwszej połowie, Real Madryt i Bayern Monachium po przerwie dają niesamowite show. Na gola Roberta Lewandowskiego z rzutu karnego odpowiedział Cristiano Ronaldo. A później do własnej siatki trafił Sergio Ramos.
Była 78. minuta meczu na Santiago Bernabeu. Długie podanie w pole karne Realu, piłkę klatką piersiową zgrał Thomas Mueller. W doskonałej sytuacji miał znaleźć się Robert Lewandowski. Miał, ale polskiego napastnika uprzedził Sergio Ramos. Interwencja Hiszpana była jednak tak niefortunna, że ten pokonał Keylora Navasa. Nieszczęściu nie zdążył zapobiec Nacho.

Było to trafienie na 2:1 dla Bayernu, które wyrównało stan dwumeczu w rywalizacji.