Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Kamil Glik zaczepia Łukasza Piszczka na Facebooku po losowaniu LM

Polscy kadrowicze szybko zaczęli komentować piątkowe losowanie Ligi Mistrzów. Kamil Glik na Facebooku zaczepił Łukasza Piszczka, z którym zmierzy się w ćwierćfinale.
W piątek, w samo południe w szwajcarskim Nyonie, odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów. Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się mecz Bayernu Monachium Roberta Lewandowskiego z broniącego tytułu Realem Madryt. Ale równie ciekawy wydaje się być też inny "polski mecz", w którym AS Monaco Kamila Glika zagra z Borussią Dortmund Łukasza Piszczka.

Polscy kadrowicze szybko zaczęli komentować piątkowe losowanie. Zaczął Glik, który na Facebooku zaczepił Piszczka. "Jak tam? Zadowolony z losowania?" - zapytał obrońca Monaco. "Wiadomo, przynajmniej jeden Polak będzie w półfinale" - odpowiedział mu szybko Piszczek.Pary ćwierćfinałowe:

Atletico - Leicester

Borussia - Monaco

Bayern - Real

Juventus - Barcelona

Pierwsze mecze ćwierćfinałowe odbędą się 11 i 12 kwietnia, rewanże tydzień później. Losowanie półfinałów 21 kwietnia. Finał 3 czerwca na stadionie w walijskim Cardiff. Trofeum broni Real, który w zeszłym roku pokonał w finale Atletico (1:1, po dogrywce, karne 5:3).