Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Robert Lewandowski będzie ojcem! Strzelił fenomenalnego gola i oznajmił światu piękną wiadomość!

Robert Lewandowski strzelił fenomenalnego gola z rzutu wolnego w meczu z Atletico Madryt (Bayern wygrał 1:0), ale to nie wszystko. Po efektownym trafieniu Polak zaprezentował zaskakującą cieszynkę. Wsadził piłkę pod koszulkę i włożył kciuk do ust. Tak ogłosił światu, że wraz z żoną spodziewają się dziecka.
Robert Lewandowski strzelił pięknego gola w ostatnim grupowym meczu Ligi Mistrzów. Polak idealnie wykończył rzut wolny i dał prowadzenie Bayernowi w meczu z Atletico Madryt.

Ale to nie wszystkie dobre informacje! Polak strzelił gola z rzutu wolnego w drugim meczu z rzędu, a potem pobiegł po piłkę, schował ją pod koszulkę, i zrobił gest ssania smoczka.

Tak Robert Lewandowski ogłosił podczas meczu z Atletico, że spodziewają się z żoną dziecka.Wymowne zdjęcie na swój profil na Instagramie wrzuciła Anna Lewandowska, żona Roberta.

???? #Happy #Love

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

A niemiecka telewizja Sport 1 podaje, że Lewandowska jest już w czwartym miesiącu ciąży.

???? #championsleague #FCBayern #lewandowski9 #goal #proud #healthyteam #annalewandowska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)Dream Team ?? Healthy Team ?????????? @_rl9 #smile #happy #healthyteam #RobertLewandowski #AnnaLewandowska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

15 najpopularniejszych sportowych wrzutek 2016 r. [INSTAGRAM]