Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. PSV Eindhoven oskarża hiszpańskich dziennikarzy o prowokowanie kibiców

- Jeśli to okaże się prawdą, będzie to bezprecedensowy skandal - powiedział Tooner Gerbrands, dyrektor generalny PSV Eindhoven. Hiszpańscy dziennikarze mieli zapłacić holenderskim kibicom za zrobienie rozróby przed meczem Atletico Madryt z PSV w Lidze Mistrzów.
- Badamy tę sprawę wśród naszych kibiców. Możemy założyć, że to co nam powiedzieli jest prawdą - powiedział Gerbrands. Dziennikarze namawiali fanów do tego, by sprawiali problemy, co mogliby potem nagrać.

Hiszpanie zapewne liczyli na powtórkę z marca tego roku. Wtedy Atletico grało z PSV w 1/8 finału LM, a przed meczem holenderscy fani naśmiewali się z osób żebrzących na ulicy i rzucali im pieniądze. Zamieszani w tę sprawę kibice dostali zakazy stadionowe.Tym razem nie doszło jednak do żadnych zadym - kibice PSV nie dali się sprowokować. Mecz skończył się zwycięstwem Atletico 2-0, które zapewniło sobie pierwsze miejsce w grupie. Drugie zajmie Bayern Monachium, a o trzecie powalczy FK Rostów (4 pkt) z PSV (1 pkt).Najlepsi strzelcy w ligach europejskich. Łukasz Teodorczyk w czołówce! Nie zgadniesz od kogo jest lepszy