Liga Mistrzów. Kamil Glik bohaterem Monaco! Piękny gol Polaka

Kamil Glik pięknym strzałem z woleja uratował punkt dla AS Monaco w meczu Ligi Mistrzów z Bayerem Leverkusen (1:1) i pierwsze miejsce w tabeli grupy E.

Glik w tym sezonie strzelił już dwa gole w Ligue 1, teraz dołożył trafienie w Lidze Mistrzów. Jego pierwsza bramka w tych rozgrywkach była przecudnej urody. Carillo zgrał głową przed pole karne, a Polski obrońca huknął przy lewym słupku. Bramkarz Bayeru nawet się nie ruszył, patrzył jak piłka wpada do siatki.

Trafienie Glika uwiecznił też nadający na żywo ze stadionu były piłkarz, a obecnie ekspert stacji Bein Sports Marcel Desailly.

Glik trafił do bramki Bayeru w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Po tej bramce sędzia skończył mecz. Gol Glika uratował punkt drużynie z Monako, która od 73. minuty przegrywała 0:1 po trafieniu Javier Hernandeza.

Monaco po dwóch kolejkach Ligi Mistrzów ma cztery punkty i prowadzi w grupie E. Drugi jest Tottenham (trzy punkty), a dalej z dwoma punktami Bayer i CSKA Moskwa, które ma punkt.

18 października drużyna Glika zagra z CSKA na wyjeździe, Bayer podejmie Tottenham.