Liga Europy. Borussia zremisowała z Liverpoolem! Swoje mecze wygrały: Sevilla, Villarreal i Szachtar

W czwartek odbyły się pierwsze mecze 1/4 finału Ligi Europy. Borussia Dortmund zremisowała z Liverpoolem 1:1. Szachtar pokonał Bragę 2:1, a Villarreal takim samym wynikiem wygrał ze Spartą Praga. Sevilla pokonała na wyjeździe Atletic Bilbao 2:1.
W najciekawszym spotkaniu ćwierćfinałowym Liverpool zmierzył się z Borussią. Był to szczególny mecz dla Jurgena Kloppa, który wrócił do Dortmundu, gdzie świętował wiele sukcesów z ekipom BVB. Mecz lepiej zaczęli gospodarzy, ale pierwszą bramkę zdobyli "The Reds". Na listę strzelców wpisał się Origi. Gospodarze odpowiedzieli po przerwie trafieniem Hummelsa. Cały mecz w ekipie gospodarzy rozegrał Łukasz Piszczek.

Villareal pokonał na własnym boisku rewelację rozgrywek Spartę Praga 2:1. Wynik spotkania otworzył Bakambu już w 3. minucie. Czesi wyrównali za sprawą Brabca, który umieścił piłkę w siatce w trzeciej minucie doliczonego czasu gry w pierwszej połowie.

Po przerwie drugą swoją bramkę dla gospodarzy trafił Bakambu.

Grzegorz Krychowiak i jego Sevilla są zdecydowanie bliżej 1/2 finału niż Atletico Bilbao. Andaluzyjczycy pokonali Basków na wyjeździe. Decydującą bramkę zdobył Iborra. Polak rozegrał całe spotkanie i zanotował udany występ.

Blisko półfinałów jest także Szachtar Donieck. Ukraińcy pokonali na wyjeździe Bragę 2:1 i to oni będą faworytem przed rewanżowym spotkaniem.

Guardiola, Maradona, Davids i wielu innych. Oni wszyscy wpadli na dopingu. Zapraszamy na przegląd piłkarzy, u których wykryto niedozwolone środki