Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. "France Football": FC Barcelona zaoferowała Rennes 35 mln euro za Ousmane'a Dembele

FC Barcelona zaoferowała Rennes 35 mln euro za Ousmane Dembele, jeden z największych talentów w Europie - donosi "France Football" powołując się na źródło zbliżone do klubu.

18-letni Dembele grający w jednej drużynie z Kamilem Grosickim znajduje się w znakomitej formie od początku tego roku. Rennes walczy o miejsce na podium Ligue 1 i awans do Ligi Mistrzów - na 8 kolejek przed końcem zajmuje 5. miejsce z dwoma punktami straty do trzeciej Nicei.

 

Dembele w 18 występach w tym sezonie strzelił aż 9 goli i został najlepszym strzelcem swojego zespołu (Grosicki ma o jednego gola mniej). Do tego dorzucił 5 asyst. Z tego względu Barcelona zaoferowała za niego 35 mln euro - dyrektor sportowy Robert Fernandez oglądał go w zeszłym tygodniu, gdy strzelił hat-tricka z Nantes - ale Rennes odrzuciło tę ofertę.

 

Dembele gra w młodzieżowych reprezentacjach Francji i uznawany jest za jeden z największych talentów w tamtejszej piłce. - Ludzie mówią mi o nim od dwóch lat - powiedział selekcjoner reprezentacji Didier Deschamps, ale raczej nie powoła go na Euro 2016. - Powinniśmy zostawić go w spokoju. Przed hat-trickiem również grał dobrze. Jest szybki, umie grać obiema nogami, występuje na wszystkich trzech pozycjach w ataku i jeszcze się rozwinie. Uważnie go obserwuję.

 

 


To nie żart. Tym zagraniem strzelił sobie samobója. Najbardziej kuriozalne gole [WIDEO]