Liga Mistrzów. AS Roma - Real Madryt. Cristiano Ronaldo strzela w swoim stylu! [WIDEO]

Potrzeba było fenomenalnego rajdu Portugalczyka, aby zerwać z bezbramkowym remisem

Pierwszy gol spotkania 1/8 finału LM padł dopiero w 57. minucie. Cristiano Ronaldo pomknął w swoim stylu lewym skrzydłem, kompletnie zmylił próbującego przeszkodzić mu rywala i strzelił przepięknego gola. Choć nie obyło się bez pomocy rykoszetu.

Wygląda na to, że dziennikarze "pozytywnie" rozwścieczyli Portugalczyka przed meczem niewygodnymi pytaniami.

Drugą bramkę na kilka minut przed końcem spotkania dorzucił Jese i Real Madryt pokonał Romę 2:0.

Wcześniej pokazywaliśmy kapitalną akcję Juliana Draxlera , który otworzył wynik w meczu Wolfsburgu z Gent.