Liga Mistrzów. Koszmarna kontuzja Luke'a Shawa

Bardzo groźnie wyglądającej kontuzji doznał obrońca Manchesteru United Luke Shaw. Opuścił boisko już po kwadransie wyjazdowego meczu pierwszej kolejki Ligi Mistrzów z PSV. I wygląda na to, że szybko na nie nie wróci.

W 15. minucie meczu Hector Moreno bezpardonowo zaatakował wślizgiem piłkę. Meksykanin nie trafił w nią, za to trafił w nogi nadbiegającego obrońcy gości. Shaw przekoziołkował i już wówczas było widać, że z jego nogą stało się coś bardzo złego.

20-letni zawodnik długo leżał na boisku, wezwano nosze, ostatecznie zwieziono go z placu gry. Na boisku w 24. minucie pojawił się Marcos Rojo. Sędzia Nicola Rizzoli nie odgwizdał w tej sytuacji faulu, nie ukarał też obrońcy.

Faul jest koszmarny, więc jeśli chcecie go zobaczyć, to na własną odpowiedzialność .

Do przerwy PSV remisowało z United 1:1 po golach Memphisa Depaya dla gości i Moreno dla gospodarzy. W drugiej połowie gola dla Holendrów zdobył Maxime Lestienne. Trwa multirealcja na żywo z Ligi Mistrzów .